Grudzień 15, 2017, 05:37:21 am

Autor Wątek: Pierwszy przegląd map od fanów!  (Przeczytany 392 razy)

Offline Kuzyn

  • Administrator
  • Starszy użytkownik
  • *****
  • Wiadomości: 263
  • Reputacja: +9/-0
    • Zobacz profil
Pierwszy przegląd map od fanów!
« dnia: Sierpień 28, 2017, 01:19:21 pm »

Postanowiłem przygotować dla Was nowy cykl, który w miarę możliwości, będzie pojawiać się regularnie co tydzień w niedzielę lub poniedziałek. Przedstawiam w nim trzy najciekawsze mapy stworzone przez społeczność Castle Story! Zapraszam.

Nodrenn Fortress
Dostępne tryby: wszystkie
Link: http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=1118983594

Bardzo ciekawa i oryginalna mapa. W trybie podboju startujemy po dwóch stronach ogromnego muru. Na całej mapie są dostępne dodatkowe kryształy, do których dostęp obie strony mają jednakowy, mimo zróżnicowanego terenu. Jest on bogaty w surowce, cała mapa prezentuje się świetnie, ale centralna budowla robi największe wrażenie. Tryb inwazji różni się tylko tym, że nie ma innych kryształów na mapie, a my ponownie jesteśmy po jednej ze stron muru. Sam mur ma wbudowane w środku korytarze, dzięki czemu możemy łatwo zejść jak i wejść.


Widoczne na zdjęciach mosty linowe są niedostępne, gracz musi wybudować je samemu.


Island of Kvatch
Dostępne tryby: wszystkie
Link: http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=1116034332

Przyznacie, że kształt tej wyspy jest dosyć nietypowy? Mimo to rozgrywka na niej może być interesująca, gracz będzie musiał zmierzyć się z hordą przeciwników nacierającą z obu stron wyspy. Z racji jej małych rozmiarów, trzeba dbać o surowce, są co prawda wszędzie, ale mogą skończyć się w mgnieniu oka. Pomocne natomiast mogą okazać się ruiny, które po odświeżeniu będą służyć za strategiczny punkt obronny.


Hauteur
Dostępne tryby: wszystkie
Link: http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=1118310039

Mapa zaprojektowana z myślą o grze wieloosobowej, ale sprawdza się też w rozgrywkach solowych. Czy to w trybie inwazji czy podboju, zawsze zaczynamy w jednym z narożników. Jest to klasyczny układ, przypominający inne gry strategiczne, w których na starcie mamy sporo zasobów pod ręką, a po kolejne musimy udać się nieco dalej. Jeśli komuś zabraknie kryształów lub przeciwnicy w trybie podboju pojawią się wysoko, to zmuszeni będą wspinać się na te wielkie wzniesienia. A chyba warto, bo poza kryształami są tam też dodatkowe surowce. Parę dni temu grałem na tej mapie w trybie wieloosobowym w układzie 2 vs 2, muszę przyznać, że rozgrywka może zakończyć się bardzo szybko, jeśli nie przygotujemy się na szybki atak wroga.
Na dzisiaj to tyle! Mam nadzieję, że podobały Wam się mapy przedstawione przeze mnie w tym zestawieniu i już zapraszam za tydzień na kolejne!
Zapraszam do rejestracji na forum :)
Sprawdzajcie e-maile z linkiem aktywacyjnym!