Styczeń 17, 2018, 03:47:55 am

Autor Wątek: Nadchodzące nowości  (Przeczytany 757 razy)

Offline Kuzyn

  • Administrator
  • Starszy użytkownik
  • *****
  • Wiadomości: 268
  • Reputacja: +9/-0
    • Zobacz profil
Nadchodzące nowości
« dnia: Grudzień 03, 2016, 01:25:37 am »
Pod tym adresem możecie obejrzeć zapis nowości ze streamu deweloperskiego. Będą one prawdopodobnie w nadchodzącej aktualizacji (ale nie jest to przesądzone na 100%), o to co udało mi się wychwycić:

Od teraz powiększanie terenu działania drwala czy zadania sprzątania nie wymaga klikania w jeden z czterech przycisków, okrąg możemy złapać i rozciągnąć w dowolnym miejscu.


Natomiast w przypadku zadań o polu prostokątnym można od teraz przeciągać także robi co pozwala na szybsze powiększanie lub zmniejszanie terenu. Dodatkowo dodano guzik odpowiadający za zmianę ustawienia schodów.Tunele tymczasem są jeszcze bardziej przejrzyste i widzimy co tak naprawdę powiększamy.


Jeden z najmniej używanych bo niezrozumiały "landscape task" czyli zadanie formowania terenu, został odświeżony. Od teraz zółte bloki to te, które zostaną usunięte. Niebieskie zaś są blokami, które zostaną dobudowane.W trybie Podboju nie ma już magicznych kopalni. Limit populacji nie jest wyznaczany przez kryształy, a poprzez shardy, czyli odłamki kryształów. Trzeba je zająć by zwiększyć limit swojej populacji. W trybie inwazji dusze Corruptronów będą zwiększały limit naszej osady.


Pojawiły się nowe bloki z wyżłobieniami. Co ciekawe w szczeliny można wpasowywać drewniane wsporniki, dzięki czemu można budować większe rampy. A pracownicy będą mogli też walczyć z wrogami.

Ciekawostka
Na dzień dzisiejszy w Sauropod Team pracuje 18 osób.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 03, 2016, 01:27:38 am wysłana przez Kuzyn »
Zapraszam do rejestracji na forum :)
Sprawdzajcie e-maile z linkiem aktywacyjnym!