Styczeń 18, 2018, 03:16:02 am

Autor Wątek: Nowe bloki, działający multiplayer, nowy tryb gry?  (Przeczytany 1459 razy)

Offline Kuzyn

  • Administrator
  • Starszy użytkownik
  • *****
  • Wiadomości: 268
  • Reputacja: +9/-0
    • Zobacz profil
Nowe bloki, działający multiplayer, nowy tryb gry?
« dnia: Styczeń 20, 2016, 02:37:57 am »
Wygląda na to, że studio nie próżnowało i doczekamy się kolejnych nowości! W opublikowanym filmie na kanale Sauropodów możemy znaleźć takie o to ciekawostki:

Po pierwsze, działający czat dla gry wieloosobowej. Dalej widzimy, że drzewa po ścięciu zostawiają pień, można go wykorzystać do tworzenia płotów czy też kładek! Na razie drzewa nie odrastają, ale prawdopodobnie będzie tak w przyszłości.Kolejna nowość, czyli rampy. Od teraz można budować nie tylko mosty ze schodami ale też pochyłe podłogi. Gracze zapewne znajdą o wiele więcej zastosowań dla tych bloków niż tylko rampy.Kolejna rzecz to ręczne odpalanie beczek, po kilku sekundach wybuchają i zostawiają taki o to krater.Więcej ramp w akcji oraz pokaz tego do czego można je wykorzystać. Od teraz kłody mogą być krótsze.


Na sam koniec pokazano jeszcze kawałek nowego trybu gry, który prawdopodobnie będzie polegał na tym, że będziemy musieli przejmować inne kryształy. Nasz Bricktron stojąc przy wrogim krysztale zacznie go przejmować. Na razie pokazano jego wczesną wersję wraz z przeciwnikami w postaci AI (corruptrony). Być może będzie też w wersji wieloosobowej?
« Ostatnia zmiana: Marzec 06, 2016, 03:00:32 pm wysłana przez Kuzyn »
Zapraszam do rejestracji na forum :)
Sprawdzajcie e-maile z linkiem aktywacyjnym!