Styczeń 18, 2018, 03:16:28 am

Autor Wątek: [0.5] Nowa wersja gry ;)  (Przeczytany 3818 razy)

Offline Kuzyn

  • Administrator
  • Starszy użytkownik
  • *****
  • Wiadomości: 268
  • Reputacja: +9/-0
    • Zobacz profil
[0.5] Nowa wersja gry ;)
« dnia: Październik 29, 2015, 11:05:01 pm »
Nareszcie wyszła nowa aktualizacja przed zbliżającą się premierą gry. Prezentujemy przed Wami najnowsze zmiany i nowości:

Nadeszła rewolucja w systemie budowania mostów. Od teraz jedna bela drewna dostarcza nam trzy deski, z których możemy budować takie o to mosty:
Multiplayer! Niestety jest to dopiera wersja wstępna i działa tylko w trybie sandbox. Tryb wymaga jeszcze wielu poprawek, nie można dokonać zapisu, występują desynchronizacje. Ale możemy już próbować swoich sił.

X-ray. Od teraz można zajrzeć do środka konstrukcji, tak aby móc wypełnić wnętrza lub zaznaczać dokładnie Bricktrony.

Nowe zadanie naprawy. Od teraz można wydać rozkaz odbudowy zniszczonego zamku.Opublikowano nowe typy bloków kamiennych, z zaokrąglonymi rogami.Łączenie się odłamków. Odłamki, które występują np. w wyniku eksplozji, zostaną po chwili złączone w nowe bloki.Wyrównanie terenu. Można teraz obniżać lub podwyższać dany obszar terenu. Dzięki temu możemy zbudować katapultę na podwyższeniu bez konieczności marnowania belek czy kamienia. Wystarczy zwykła ziemia.Nowy system zaznaczania obszaru. Dzięki temu łatwiej można manipulować obszarem wydobycia urobka.

Nowe animacje. Wszystko jest płynniejsze i dokładniejsze.Podmenu. Dzięki rozbudowaniu panelów menu, łatwiej można wybierać bloki, które chcemy zbudować. Oprócz tego dodano też kilka innych wskaźników takich jak kompas wskazujący gdzie są zaznaczone jednostki, jeśli nie widzimy ich na ekranie.Niedźwiedzie pułapki. Bardzo przydatne przy obronie zamku, pozwalają na zatrzymanie Corruptrona na pewien czas. Niestety Big Corruptrony nie mogą zostać powstrzymane przez to urządzenie.Oprócz tych wszystkich nowości poprawiono wiele błędów i poczynione kilka kosmetycznych zmian.
Zapraszam do rejestracji na forum :)
Sprawdzajcie e-maile z linkiem aktywacyjnym!